motoger

Lewarek Porsche Boxster 981

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Lewarek Porsche Boxster 981
Lewarek Porsche Boxster 981

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto szrot
auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane poznań
części używane opel
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części śląsk
moto2
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części
auto części gliwice
auto czesci zamienne
części moto2

Cena Lewarek Porsche Boxster Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Porsche Boxster przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Lewarek. Tanie części samochodowe wg działu Wyposażenie. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-28 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Lewarek do Porsche Boxster 981 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent ma na stanie 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Lewarek Porsche Boxster 981 2.2 2013 cabrio. Tanio Lewarek Porsche Boxster 981 2.2 2013 cabrio. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2023. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i produkuje ten samochód marka Porsche. Ten model Boxster na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem lewarek i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Porsche Boxster wersja 981. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Porsche Boxster. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Porsche Boxster to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Porsche Boxster. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam lewarek do Boxster. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej lewarek. Kupione lewarek było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie lewarek na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Porsche Boxster. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć lewarek. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Porsche Boxster. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  lewarek w Porsche Boxster. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając lewarek do Porsche Boxster. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio lewarek. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. lewarek. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Lewarek Porsche Boxster 981

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Lewarek Porsche Boxster 981
Copyright © 2025. MOTOGER.pl